KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14204219
nr 1420 4219
Ellen Jolin
(1854-1939), Sverige
Signerad, daterad 1905, stadsgata, 25x17, yttermått inklusive ram: 28x20, akvarell
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:49:07
23/9 21:05:48
600 kr
27/9 17:25:21
Ellen Jolin
Läs mer om Ellen Jolin