KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14204219

nr 1420 4219

Ellen Jolin

(1854-1939), Sverige

Signerad, daterad 1905, stadsgata, 25x17, yttermått inklusive ram: 28x20, akvarell

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 27 september 2021
kl 20:49:07

23/9 21:05:48 1      600 kr
27/9 17:25:21 2      Vinnande bud

Ellen Jolin

Läs mer om Ellen Jolin